Informace k provozu školy od 17.5.2021

17.5.2021

od pondělí 17.5. 2021 se umožňuje prezenční výuka všech žáků I. i II. stupně bez rotací.

I nadále platí nastavená hygienická pravidla pro vstup do budovy a prezenční výuku:

• Vstup do školy je umožněn pouze osobám (děti, žáci, dospělí) bez příznaků virového onemocnění
  • Třetím osobám (mimo žáků a zaměstnanců) je umožněn vstup pouze v odůvodněných případech
  • Všechny osoby ve škole mají i nadále povinnost nosit respirátor, či roušku po celou dobu pobytu ve škole
  • Po vstupu si každý dezinfikuje ruce
  • Testování antigenními testy 1x týdně – v pondělí. V případě, že žák nebude v pondělí přítomen ve škole, bude otestován vždy 1. den své prezenční výuky. Všechna ostatní pravidla týkající se testování platí i nadále

Příchod do školy a odchod

• Žáci přípravné třídy, I. i II. stupně vstupují do budovy školy svým obvyklým vchodem 7.40 – 7.55
  • Odchod ze školy se řídí rozvrhem, případně domluveným časem odchodu ze školní družiny

Výuka

• Probíhá dle původně nastaveného rozvrhu, jehož aktuální podoba je k dispozici ve škole on-line.
  • K úpravě dochází pouze u 1. tříd, kde i nadále nebude probíhat dělené vyučování.
  • I nadále není povolen zpěv
  • Sportovní činnosti je možné konat ve venkovních prostorách a je možné ji realizovat bez respirátoru či roušky.
  • Bude probíhat pravidelné větrání tříd a dalších vnitřních prostor (uzpůsobte tomu oblečení dětí)

• Školní družina je v provozu od 6.00 do 16.30 bez družinových kroužků
  • Ranní družina (6.00 – 7.40) bude realizována tak, jako doposud – tedy v kmenových třídách dětí.
  • Po vyučování (11.40 – 15.00) a v odpolední družině 15.00 – 16.30 budou jednotlivá oddělení nastavena takto:

HLAVNÍ BUDOVA
0.A 0.A + 3.A Soukupová
3.B 3.B + 5. třídy Lorencová
NOVÝ PAVILON
1.B 1.B + 3.C Černá
1.C 1.C + 4.C Velíšková
1.A 1.A + 3.C Boučková
2.B 2.B + 4.A Šimáčková
2.A 2.A + 4.B Vítovcová
  • Rodiče dětí, které od 12.4. nevyužívaly školní družinu, musí nově vypsat docházku (příchody a odchody). Na původní přihlášky ze září 2020 se nebere zřetel.

Docházka do školní družiny od 17.5.2021

Školní jídelna

• Od 17.5. mají všichni žáci, kteří stravují ve školní jídelně a stravu mají placenu inkasem, přihlášený oběd. V případě, že se žák nechce stravovat, je nutné oběd odhlásit.
  • Rodiče, kteří stravu platí v hotovosti, musí obědy po zaplacení přihlásit sami.

Info rodičům na datum 17.5.-30.6.2021