Informace pro budoucí prvňáčky a nuláčky

vzhledem k velmi netradičnímu průběhu uplynulého školního roku souvisejícího s nemocí COVID-19 nebylo možné uskutečnit řadu aktivit, které jsou nástupem dětí do první třídy spojené. Jednou z nich je i aktiv rodičů budoucích prvňáčků a nuláčků. Nejdůležitější informace k začátku nového školního roku jsme tedy sepsali do níže uvedených dokumentů.

Červnové informace pro rodiče dětí nastupujících do 1. ročníku ve školním roce 2021-22
Červnové informace pro rodiče dětí nastupujících do přípravné třídy ve školním roce 2021-22
ŠJ-informace-ke-stravování

A protože se též nemohly uskutečnit tradiční akce (Den otevřených dveří, Jarmarky, návštěvy mateřských školek,…), při nichž děti mají možnost poznat školní prostředí, rádi bychom Vás a Vaše děti pozvali na setkání s budoucími třídními učitelkami a prohlídku školy a tříd ještě před 1.září v posledním srpnovém týdnu. Uskutečnění tohoto setkání samozřejmě závisí na aktuální epidemiologické situaci.  Bližší informace tedy očekávejte až ke konci srpna.