Informace vedení školy – koronavirus – aktualizace

Aktualizace  k 7. březnu 2020

Informace vedení školy – změna mimořádného opatření !

Information – Coronavirus – English

Leták – Leaflet_Coronavirus_multilingual

Mimořádné_OPP_-_karanténa_po_návratu_z_Italské_republiky

Doplněk k informacím o šíření onemocnění novým typem koronaviru (6.3.2020)

Ministerstvo zdravotnictví ČR v souvislosti s návratem všech osob z Itálie nařídilo dne 6. 3. 2020 toto mimořádné opatření:

Všem osobám s trvalým pobytem v České republice, které se v období od 7. března 2020 navrátí z pobytu na území Italské republiky do České republiky, se nařizuje, aby bezprostředně po návratu do České republiky oznámily tuto skutečnost, a to telefonicky nebo jiným vzdáleným přístupem, svému registrujícímu poskytovateli zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost, nebo nemají-li registrujícího poskytovatele, pak jakémukoli poskytovateli v oboru všeobecné praktické lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost.

Všem poskytovatelům zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství nebo praktické lékařství pro děti a dorost se nařizuje, aby u osob s trvalým pobytem v České republice, které se v období od 7. března 2020 navrátí z pobytu na území Italské republiky do České republiky, rozhodli o karanténě podle § 2 odst. 7 písm. a) zákona č. 258/2000 Sb. v délce 14 dnů.

Žádáme Vás, abyste se tímto opatřením řídili po dobu 14 dnů u všech dětí, které chodí do naší školy. Pokud nedojde ke změnám, je nástupní den do školy pro Vaše děti dne 23. 3. 2020.

Mgr. Blanka Hránková
Ředitelka  školy

Informace vedení školy – doplněk (2)