MOTÝLCI – věková skladba dětí 5-6 let.

Vedoucí učitelka Ivana Krejbichová, paní učitelka Alena Polakovičová, asistent

pedagoga Jana Konopásková.

TVP „Strom života, aneb světem motýlím letem“.

SOVIČKY – věková skladba dětí 5-6 let.

Paní učitelka Lenka Sýkorová a  Andrea Kašparová, asistent pedagoga Zdeňka Šímová.

TVP „Na křídlech moudré sovy Pípy“.

PTÁČCI – věková skladba dětí 4-6 let.

Paní učitelka Libuše Brothánková a Kateřina Marešová.

TVP „Kouzelný ptačí strom aneb hrátky s krtkem“.

SLUNÍČKA– věková skladba dětí 3-4 roky.

Paní učitelka Alena Dufková a Jana Květoňová.

TVP „Putování s kamarády za tajemstvím stromů“.