Robotická soutěž

V loňském roce se naše mateřská škola při 7. základní škole zapojila do „Robotické soutěže“ v rámci projektu Vzdělávání 4.0 v plzeňském kraji, pořádanou OŠMT Plzeň a umístili jsme se s jedním družstvem Motýlků na krásném 3. místě. V letošním roce jsme pokračovali a výsledkem bylo nádherné 1.místo se skupinou dětí ze třídy Soviček. Zúročila se nám zde práce na projektových dnech s odborníkem Václavem Mathauserem, které byly součástí projektu Šablony l – OP JAK  a spoluprací, návštěvami 4.tříd ze základní školy k získání vědomostí a znalostí robotiky a jak efektivně pracovat s IT pomůckami. Jsme rádi, že se nám daří a naše děti jsou šikovné.