Zapoj se do projektu – DARUJ SRDCE PRO SESTRY

Naše MŠ se zapojila do projektu DARUJ SRDCE PRO SESTRY. Ve Fakultní nemocnici Plzeň pracuje více než 1 600 všeobecných, dětských, praktických sester a porodních asistentek. U příležitosti Mezinárodního dne sester 12. května chceme všem poděkovat za jejich péči, laskavost a obětavost, se kterou pečují o pacienty. Pomozte nám a zapojte se do sbírky Srdcí pro sestry.

Srdce mohou být nakreslená, vyrobená z vlny, dřeva, kamene či jakéhokoli jiného materiálu. Můžete přidat vzkaz nebo srdce nechat zahalené tajemstvím a napjatě očekávat, kterou sestřičku potěší.

U vchodu do MŠ jsme umístili krabici s označeným srdcem a sem můžete nosit své výrobky. Sbírku uzavřeme 23. 4. 2021, abychom stihli srdce doručit.

Děkujeme za podporu