Změna stravného

Vážení rodiče a strávníci, ještě jednou bych vás chtěla upozornit na změny v platbě stravného na školní rok 2022/2023.

Jak jsem již před časem psala, denní stravné se zvyšuje o 6,-Kč. Důvodem je rychlý nárůst cen potravin, což jistě všichni víte.

Současně se zvyšuje i kauce, kterou si strháváme v září, na 1200,-Kč a tudíž minimální limit inkasa nesmí být nižší, než tato částka. Doporučuji navýšit si limit inkasa na 1.500,-Kč.

Dále bych chtěla poprosit rodiče, jejichž děti přechází na jinou školu a nebo již v příštím školním roce nemají zájem o školní stravování, aby tuto skutečnost nahlásili včas vedoucí školní jídelny. Pokud ukončení nenahlásíte u vedoucí školní jídelny, bude dětem automaticky na začátku roku aktivována strava na září a i když ji děti neodeberou, bude vám podle řádu školní jídelny tato strava naúčtovaná.

Informace najdete i na stránkách ZŠ a MŠ.

Přeji krásné a klidné prázdniny.

Tato zpráva byla odeslána z programu firmy Veřejná informační služba, spol. s r.o. Plzeň – www.visplzen.cz.