Mateřská škola

Budova MŠ se skládá z jednoho pavilonu se čtyřmi třídami, se 2 samostatnými vstupy. Vždy dvě třídy umístěné nad sebou mají společný hlavní vchod. Třídy na stejném podlaží jsou propojeny vnitřní spojovací chodbou. Kapacita mateřské školy je 104 dětí. Pracuje zde 8 pedagogických pracovníků, 2 asistenti pedagoga a 2 provozní zaměstnanci.

K objektu přináleží školní zahrada s částečně vzrostlou vegetací, vybavená pískovišti, zastřešenými proti slunci, dřevěným zahradním nábytkem a dalšími dřevěnými prvky. Dostatek hraček a pomůcek pro pobyt venku je umístěn v zahradním domku. Děti mají k dispozici rovněž moderně vybavené hřiště základní školy se speciální povrchovou úpravou, které umožňuje pobyt dětí i v nepříznivém počasí. Dále mají děti možnost využívat pro řízené pohybové aktivity vybavenou tělocvičnu ZŠ, keramickou dílnu a pěstební pozemek se skleníkem.