7. ZŠ a MŠ Plzeň

Práce žáků

Projektový den UPLIFT Unicef 

Dne 22.9.2023 se vybraní žáci devátých a osmých ročníků zúčastnili projektového dne UPLIFT Unicef na Západočeské univerzitě. Projekt měl za úkol žáky uvést do světa podnikání, a v rámci programu si žáci ve skupinách vymysleli svou vlastní firmu. Dalším úkolem bylo začlenit mezi sebe žáky z Ukrajiny, a tak byly všechny zdroje i v ukrajinštině a na místě byl překladatel. Skupiny dále se svými firmami pokračovali do soutěže, a teď už se čeká jen na výsledky. 

Julie Šťástková 9.B

Velký úspěch očima vítězek z 9.A 

Je nám ctí, že jsme se mohli zúčastnit projektu JA Czech a Unicef. Následně jsme se zúčastnili soutěže JA na Ekonomické fakultě v Plzni. V rámci projektu jsme si vymysleli firmu KOMO, která uspěla, postoupila dál a vyhrála. Předávání probíhalo v Pražské rezidenci, kde jsme byli jediná vítězná ZŠ v ČR. Děkujeme Mgr. Kamile Bayer, díky které jsme se dostali tak daleko. 

Adéla Dobrá, Veronika Fremrová, Olha Nastiuk, Yaroslava Ovsiichuk

Plzeň - oficiální informační server města
Centrum robotiky FC VIKTORIA Plzeň Ovoce a zelenina do škol World of work Západočecká univerzita v Plzni - fakulta pedagogická Společenství praxe Sportovní portál města Plzně JAK 2023-2025 CZ.02.02XX/0022_002/0007625 Škola pro demokracii