v pátek 13. 1. 2023 se koná I. kolo prezidentských voleb. Z organizačních důvodů na tento den vyhlašuje ředitelka školy volno.
  • ŠD pro 1. stupeň bude v provozu. Možnost mají přihlásit se na tento den i žáci, kteří běžně ŠD nevyužívají, a to na dobu, kdy obvykle probíhá výuka. Sonda, kdo má zájem o ŠD, bude spuštěna až v lednu. Vzhledem k tomu, že ve dnech ředitelského volna nemají žáci nárok na dotovaný oběd, je třeba si přinést větší svačinu a dostatek pití.
  • Pátek 13. 1. je součástí týdne, kdy ve škole probíhají konzultace. Lze využít i tento den – jak pro rodiče, tak i žáky, kteří se mohou doučovat, případě osobně konzultovat – před uzavřením klasifikace. Vždy je nutné se předem domluvit s pedagogem!
  • Bezplatná jazykové příprava žáků s OMJ – nabízí se opět posílené školení pro cizince: 2 – 3 vyučovací hodiny (všechny skupiny)
Bude-li vyhlášeno II. kolo voleb, pak očekávejte ředitelské volno i v pátek 27. 1. 2023.