Vážení rodiče a strávníci,

tímto vám oznamuji důležité informace:

1. Všichni žáci, kteří se účastní školy v přírodě od 13.6. do 17.6.2022 mají již hromadně odhlášenou stravu.
  2. Od 1.9.2022 se mění výše stravného. Důvodem je neustálé zvyšování ceny potravin. Proto zvyšujeme stravné za oběd:

žáci 7 – 10 let        36,-Kč                       děti 3 – 6 let        48,-Kč

žáci 11 – 14 let      38,-Kč                       děti 7 a více let  52,-Kč

žáci 15 a více let  40,-Kč                        cizí strávníci       71,-Kč

1. Od 13.6.2022 jsme z finančních důvodů přistoupili na vaření pouze jednoho oběda. Oběd se přizpůsobuje dětem z MŠ, ale doufáme, že jsme vybrali jídla, která budou chutnat všem. Jak jsem již výše zmínila, cena potravin v některých případech narostla v některých případech až o 100%, což se odrazilo na finanční bilanci, která musí být na konci školního roku vyrovnaná. Protože nikdo nevěděl, jak se ceny budou pohybovat v následujících dnech, nechali jsme zatím do června 2022 stravné v původní výši. Bohužel to na pokrytí nákladů nestačí.

1. Z rodinných důvodů bude od 7. nebo 8.6.2022 na týden nepřítomna vedoucí školní jídelny. Případné odhlášky si prosím dělejte přes stravu on-line. Pokud nemáte tuto možnost, napište e-mail a dodatečně vám bude oběd odhlášen. Platby a čipy se budou vyřizovat až po návratu vedoucí.

1. Od 27.6. do 30.6.2022 se nebude již přijímat žádné odhlašování a nebo přihlašování obědů. Je to jako pokaždé na konci školního roku, kdy se musí udělat uzavření roku. Jen to tímto připomínám.

Děkujeme za pochopení a také za spolupráci po celý školní rok, přejeme krásné a pohodové prázdniny a dovolenou.

Inge Kůsová, vedoucí školní jídelny