Adaptační dny pro 6. třídy

Budoucí šesťáci a šesťačky 😊,

adaptační dny pro školní rok 2024/25 pro Vás chystáme na první školní týden a jsou součástí školní docházky. Na závěr Vás bude čekat první malý společný třídní výlet.

Co jsou to adaptační dny?

Přechod na druhý stupeň je velké dobrodružství a neškodí získat na začátku roku dobrého průvodce – tím Vám budou Vaši třídní. Společně prozkoumáte, co Vás na druhém stupni čeká, stmelíte třídní kolektiv a užijete si spoustu legrace. Seznámíte se s předměty, učiteli a oprášíte školní pravidla. Zkrátka získáte výbavu, díky které nové dobrodružství hravě zvládnete! Těšíme se na Vás 😊.