Mapa pomoci

Potřebujete pomoc v tíživé životní situaci a nevíte, kam a na koho se obrátit?

Pedagogicko-psychologická poradna v Plzni připravila pro děti i rodiče přehlednou nabídku možností a služeb.

Mapu pomoci si můžete prohlédnout zde: https://pepor-plzen.cz/primarni-prevence/mapapomoci

Vizitky s čísly krizových linek a odkazem na mapu pomoci jsou dostupné také ve škole, a to jak ve třídách, tak na nástěnce metodiků v přízemí hlavní budovy.

V případě, že si nevíte rady a potřebujete svou situaci s někým konzultovat, nebo chcete pomoci s výběrem vhodné služby, obraťte se se svým dotazem na metodičky prevence, kontakty naleznete v záložce pod heslem Metodik prevence.