Prezenční výuka od 30.11.2020

od pondělí 30.11.2020 bude základní škola opět otevřena pro každodenní prezenční výuku žáků 1. stupně a 9. tříd. Po týdnu se pak budou střídat ostatní třídy 2. stupně. V provozu bude i školní družina od 6.00 do 16.30 bez kroužkové činnosti. Výuka a činnost školní družiny se bude uskutečňovat za těchto podmínek daných MŠMT:

• Prezenční výuka probíhá v neměnných kolektivech.
  • Příchod a odchod žáků jednotlivých tříd na výuku bude organizován postupně v ve stanovených časech tak, aby docházelo k co nejmenšímu kontaktu mezi žáky jednotlivých tříd. Žáci, zaměstnanci i další osoby pohybující se ve škole mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve všech prostorách školy, s výjimkou doby konzumace stravy.
  • Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.
  • Je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy za předpokladu nemíchání kolektivů tříd.
  • Provoz školní družiny je možný za předpokladu nemíchání kolektivů tříd z různých ročníků.

Specifika pro první stupeň:

• Každá třída bude mít své shromaždiště před pavilonem s kmenovou učebnou, kde si žáky ráno vyzvedne třídní učitelka v přesně stanovený čas (viz Časový rozpis v příloze a informace od TU):
    – 1. a 2. třídy, 3.C a 4.B v prostoru školního hřiště,
    – přípravná třída, 3.A, 3.B, 4.A, 4.C a 5.třídy před hlavním vchodem).
    Na stanovené místo, prosím, přijďte včas.
  • Konec výuky může být z organizačních důvodů u jednotlivých tříd lehce upraven (viz Časový rozpis v příloze a informace od TU

Časový rozpis – 1.STUPEŇ – na web

Provoz školní družiny:

• Provoz ŠD bude prioritně realizován v kmenových třídách žáků po celou dobu. A to v případě ranní i odpolední družiny.
    Výjimky:
    – III.A a III.B budou mít družinu ve třídě 0.A
    IV.B bude mít odpolední družinu ve spojovací chodbě hlavní budovy, ale příchody a odchod žáků budou realizovány vchodem nového pavilonu. Ranní družinu budou mít ve své kmenové třídě na novém pavilonu.
HLAVNÍ BUDOVA – příchod i odchod hlavním vchodem NOVÝ PAVILON – příchod i odchod vchodem nového pavilonu
Soukupová 0.A, III.A, III.B Šimáčková II.B
Lorencová IV.A, IV.B, IV.C Fenclová (Vosátková) III.C
Vítovcová II.A
Boučková I.A
Velíšková I.B
Černá I.C

Specifika pro druhý stupeň:

• Žáci druhého stupně se shromáždí před hlavním vchodem v 7.45, ne dříve. Do budovy školy vstoupí na pokyn pedagogického dohledu.
  • Prezenční výuka:
    Týden A – 6. ročník + VIII.A + 9. ročník (od 30.11. a od 14.12.)
    Týden B – 7. ročník + VIII.B + 9. ročník (od 7.12. a od 21.12.)
  • Rozvrhy jednotlivých tříd jsou upraveny – viz informace od TU

Školní stravování:

• Ve školní jídelně se mohou stravovat pouze žáci v prezenční výuce. Ostatní žáci si mohou stravu odebírat výdejním okénkem.
  • Obědy jsou pro všechny stravující se žáky I. i II. stupně automaticky přihlášeny. Nemáte-li o oběd zájem, je třeba si ho odhlásit v systému www.strava.cz nebo e-mailem u vedoucí školní jídelny kusovain@zs7.plzen-edu.czV zájmu bezproblémového provozu školní jídelny jsou časy vydávání stanoveny takto:
  • Žáci v prezenční výuce – výdej dle rozvrhu
  • Odběr přes výdejní okénko od 11.15 do 11.45. V tuto dobu nebude probíhat on-line výuka.