Prezenční výuka přípravné třídy a 1. – 2. tříd

Aktualizace 19.11.2020 – Změna jídelníčku

Vážení strávníci,

vzhledem k tomu, že není dosud jasné, kolik žáků nastoupí v pondělí 23.11. na prezenční výuku a bude se stravovat, dochází ke změně jídelníčku.
v pondělí 23.11 – těstoviny „Lada“ s kuřecím masem, mléko ochucené
– v úterý – r
ybí filé pečené na másle, brambory, zeleninová obloha, voda s citrónem

Vzhledem k tomu, že žáci se k prezenční výuce vrátí až 30. listopadu změna jídelníčku se ruší.

Aktualizace 18.11.2020

Vydávání obědů „přes okénko“ pro žáky v distanční výuce od středy 18.11. …… od 13.00 do 14.00

od středy 18.11.2020 bude základní škola opět otevřena pro žáky přípravné třídy a 1. a 2. tříd. V provozu bude i školní družina od 6.00 do 16.30. Výuka a činnost školní družiny se bude uskutečňovat za těchto podmínek daných MŠMT:

• Prezenční výuka probíhá v neměnných kolektivech.
  • Příchod a odchod žáků jednotlivých tříd na výuku bude organizován postupně v přesně stanovených časech tak, aby nedocházelo ke kontaktu mezi žáky jednotlivých tříd. Každá třída bude mít své shromaždiště, kde si žáky ráno vyzvedne třídní učitelka v přesně stanovený čas (1. a 2. třídy v prostoru školního hřiště, přípravná třída před hlavním vchodem). Na stanovené místo, prosím, přijďte včas.
  • Žáci, zaměstnanci i další osoby pohybující se ve škole mají povinnost nosit roušky po celou dobu pobytu ve všech prostorách školy, s výjimkou doby konzumace stravy.
  • Je zakázán zpěv a sportovní činnosti při vzdělávání.
  • Je možné realizovat vzdělávací činnosti ve venkovních prostorách i mimo areál školy za předpokladu nemíchání kolektivů tříd.
  • Provoz školní družiny je možný za předpokladu nemíchání kolektivů tříd.
  • Provoz ŠD pro 1. a 2. třídy bude realizován v kmenových třídách žáků po celou dobu. A to i v případě ranní družiny. Tedy v pavilonu D (vchod od hřiště).
  • Pro přípravnou třídu bude příchod i odchod do a ze školní družiny realizován taktéž vchodem v pavilonu D (vchod z hřiště).

Školní stravování:

• Ve školní jídelně se mohou prezenčně stravovat pouze žáci v prezenční výuce. Ostatní žáci si mohou stravu odebírat výdejním okénkem.
  • Obědy jsou pro stravující se žáky v prezenční výuce automaticky přihlášeny. Nemáte-li o oběd zájem, je třeba si ho odhlásit v systému strava.cz nebo e-mailem u vedoucí školní jídelny kusovain@zs7.plzen-edu.cz

V zájmu bezproblémového provozu školní jídelny jsou časy vydávání stanoveny takto:

• Žáci v prezenční výuce – výdej od 11.30 do 13.00
  • Odběr přes výdejní okénko od 13.00 do 14.00