Úprava provozu školy v době voleb do Evropského parlamentu

Informace se upravují:

vzhledem k tomu, že 7. a 8. června 2024 budou na naší škole probíhat volby do Evropského parlamentu, bude v pátek 7. června 2024 upraven provoz školy následujícím způsobem:

• Výuka 1. stupně bude zkrácena do 11.40 s postupným odchodem na oběd
  • Třídy 2. stupně budou končit ve 12.35 s postupným odchodem na oběd
  • Provoz oddělení školní družiny p. vychovatelek Boučkové, Černé, Gitterové, Lorencové, Mourkové, Šottové a Vítovcové bude od 11.40 do 14.00 probíhat v náhradních místnostech – ve třídách v
    1. a 2. patře učebního pavilonu A.
  • Vyzvedávat děti ze všech oddělení školní družiny mezi 13.30 – 13.45  si můžete ve vestibulu u hlavního vchodu školy (budova A)
  • Vyzvedávání dětí v 15.00 a z odpolední družiny bude realizováno vchodem C  (boční vchod ze zahrady).

Děkujeme za pochopení a omlouváme se za případné komplikace.

VÁŽENÍ RODIČE,

ZVAŽTE, PROSÍM, NUTNOST VYUŽITÍ SLUŽEB ŠKOLNÍ DRUŽINY VE DNU VOLEB V PÁTEK 7. ČERVNA.  POMŮŽETE NÁM TAK ZABEZPEČIT JEJICH BEZPROBLÉMOVÝ PRŮBĚH.

DĚKUJEME

PEDAGOGOVÉ 7. ZŠ A MŠ