Zrušení Lyžařského výcvikového kurzu

s politováním Vám oznamuji, že letošní tradiční lyžařský výcvik 7. ročníků se RUŠÍ vzhledem k epidemiologické situaci a restrikcí stanovené vládou ČR. Čekala jsem téměř do poslední chvíle, zda se nařízení ještě nezmění. Bohužel však i po domluvě s ubytovacím zařízením nelze školní zájezdy ubytovat. Velmi mě tato situace mrzí, jelikož byla přihlášena většina žáků a každý má právo se naučit lyžovat nebo minimálně zlepšovat své dovednosti na lyžích.
Pro žáky 7. tříd se tedy budeme snažit vymyslet kompenzaci alternativním zájezdem nebo absolvováním kurzu v příštím školním roce. O této skutečnosti Vás budeme informovat. Uvidíme, co nám vláda dovolí.
Pro ty, kteří kurz již zaplatili, se samozřejmě vrací částka v plné výši nejdéle do konce února na účet, ze kterého platba přišla.
Přeji klidné dny a pevné zdraví.
Mgr. Tolarová Eliška