Vydávání vysvědčení 30.6.2020

na základě rozhodnutí Ministerstva školství a Ministerstva zdravotnictví je možné, aby se předání vysvědčení zúčastnili všichni žáci, tedy i ti, kteří se v současné době neúčastní prezenční výuky. Jedná se o výjimku, takže všechna nastavená hygienická opatření stále platí. Zejména tedy platí, že do školy mohou pouze žáci bez příznaků virového onemocnění a s vyplněným „Čestným prohlášením“

Vydávání vysvědčení prezenční formou proběhne za těchto podmínek:

I. STUPEŇ

1. Informace pro žáky I. stupně, kteří se v současné době účastní prezenční výuky
  • Vysvědčení bude předáváno v kmenových třídách. Studijní skupiny, které byly složeny ze dvou tříd se tedy rozpouští, každá třída bude se svou třídní učitelkou/učitelem ve své kmenové třídě.
  • Rodiče vyplní „Sdělení o způsobu odchodu ze školy dne 30.6.“. Vyplněný dokument žáci odevzdají nejpozději v pondělí 29.6. třídní učitelce/učiteli.
  • Příchod a odchod ze školy se řídí školou nově stanoveným časovým rozpisem a stanoveným vchodem. Totéž se týká i příchodu na oběd. (viz přílohy)
  • Oběd lze odhlásit nejpozději v pátek 26.6.2020 prostřednictvím www.strava.cz nebo osobní domluvou s vedoucí ŠJ.
  • Žáci, kteří budou 30.6. obědvat, neodejdou po ukončení předávání vysvědčení domů, ale počkají ve skupině školní družiny na čas oběda stanovený pro tuto skupinu.
  1. Informace pro žáky I. stupně, kteří se v současné době neúčastní prezenční výuky
  • Rodiče žáků, kteří se v současné době neúčastnili prezenční výuky a mají zájem o osobní účast dětí na předávání vysvědčení 30.6.2020, tuto skutečnost nahlásí své třídní učitelce/učiteli do pátku 26.6.2020 a zároveň sdělí, zda žák bude po předání vysvědčení odcházet sám, či s doprovodem.
  • Žáci, kteří se v současné době neúčastnili prezenční výuky a chtějí se osobně účastnit předávání vysvědčení, přinesou s sebou 30.6.2020 roušku a vyplněné „Čestné prohlášení o neexistenci příznaků virového infekčního onemocnění“. Bez roušky a tohoto dokumentu není možné žáka do školy vpustit.
  • Příchod a odchod ze školy se řídí školou stanoveným časovým rozpisem a stanoveným vchodem. (viz přílohy)
  • Požadovat oběd pouze na 30.6. není možné (tato informace se tedy týká žáků, kteří se v současné době neúčastní prezenční výuky a přijdou pouze na předávání vysvědčení)

Nepředaná vysvědčení bude možné vyzvednout:

• v úterý 30.6.2020 od 10.00 do 14.00 ve vrátnici školy
  • ve středu 1.7. od 8.00 do 14.00

Vysvědčení nevyzvednutá v těchto termínech budou k dispozici v kanceláři školy v prázdninových úředních hodinách (středa 8.00 – 12.00)

Vysvědčení – Info na web – třídy – hlavní budova

Vysvědčení – Info na web – třídy – nový pavilon

Sdělení o způsobu odchodu ze školy – pro 30.6.2020

Čestné_prohlášení

Děkujeme za respektování těchto podmínek.